12115/204
Ubekendt maler, 20. årh.
Ung kvinde samt hænder. Begge usign. Bly på papir. Rammemål 19×19 og 14×24. (2)
Intet at bemærke. Det ene af to sammensatte papirer.
Fra
Direkte
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Dette emne er udgået