2415/101
Et par svenske natskabe af hvidmalet træ, begge med skuffe og dør, flankeret af afskårne hjørner. Gustaviansk form, 20. årh. H. 77. B. 41. D. 37. (2)
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag