11950/133
Albert Wang (f. Horsens 1864, d. Hellerup 1930)
Solnedgang. Sign. A.W. Olie på lærred. 20×35.
Det har et lille hak i rammen
Kunst, antikviteter & design (udskudt), 19. december 2019
Vurdering
Hammerslag