2440/205
“Gallia Colbert” kaffe- og teservice af pletsølv, bestående af kaffekande, tekander, sukkerskål, flødekande og serveringsbakke. Christofle, Frankrig 20. årh. L. bakke 58 cm. (5)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Støvposer medfølger.
Vurdering
Hammerslag