Enrico Baj, m.fl. (f. Milano 1924, d. Varese 2003)
Horst Antes, m.fl. (f. Heppenheim 1936)
Paul Wunderlich, m.fl. (f. Eberswalde 1927, d. Saint-Pierre-de-Vassols 2010)
Die Kunst der Graphik”. Grafisk mappe. Alle blade sign. samt nummererede 6930/10.000. Litografi og blandteknik. Udgivet af Die Galerie, Offenbach am Main. Trykt hos Matthieu, Dielsdorf, Zürich. Bladstørrelser 42 × 30. I original mappe. Uindrammet. (6)
Bemærk: Litografiet af Hundertwasser medfølger ikke.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020