2033/764
Ubekendt designer
Standerlampe af massiv teak, monteret med skærm af plastik beklædt med lyst stof. H. inkl. skærm. 156.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 11. august 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt