12147/179
Jens Sinding Christensen (f. Gentofte 1888, d. 1980)
Havneparti med udsigt mod Thurø. Sign. monogram. Olie på lærred. 38×48. Rammemål 48×58 cm.
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag