2418/563
Sven Dalsgaard (f. Randers 1914, d. sst. 1999)
“Månenat”, 1955. Sign. på bagsiden med titel og datering. Olie på lærred. 52×32.
Oprindelige optørringsrevner.
Vurdering
Hammerslag
34 bud
91369 | ||
834725 | ||
91369 | ||
834725 | ||
91369 | ||
834725 (Autobud) | ||
91369 | ||
834725 | ||
91369 | ||
834725 | ||
91369 | ||
834725 | ||
91369 | ||
834725 (Autobud) | ||
91369 | ||
834725 | ||
91369 | ||
834725 | ||
910179 | ||
834725 | ||
910179 | ||
834725 (Autobud) | ||
910179 | ||
834725 (Autobud) | ||
910179 | ||
834725 | ||
875722 | ||
834725 | ||
875722 (Autobud) | ||
834725 | ||
875722 (Autobud) | ||
834725 | ||
875722 | ||
834725 |