2426/2248
Samling af otte lommeure af sølv og forgyldt metal. Flere amerikanske imellem.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
900678 | ||
899453 | ||
900678 |