2426/​2248

Samling af otte lommeure af sølv og forgyldt metal. Flere amerikanske imellem.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Ure ▸ Lommeure

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.600 DKK

900678 1.600 DKK
899453 1.550 DKK
900678 1.500 DKK