2426/2248
Samling af otte lommeure af sølv og forgyldt metal. Flere amerikanske imellem.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Samlerværdige lommeure, 26. juni 2024
Vurdering
Hammerslag