909/791
Aino Kannisto (f. Espoo 1973)
“Untitled (Woman in Water)”, 2003. Ed. 1/6. Sign. og dateret med titel og edition på bagsiden. C-print på aluminium. 90×126. Uindrammet.
Malerier, skulpturer og grafik, 29. september 2022
Vurdering
Hammerslag