1243/1230
Et par manchetknapper samt en slipsenål af 14 kt. guld. L. 6 og 2 cm. Vægt 21 gr. To par Mont Blanc manchetknapper af forgyldt metal samt et par af hvidt metal og to par slipsenåle af forgyldt metal medfølger. (10)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 24. oktober 2012
Vurdering
Hammerslag
17 bud