2125/7013
Stående kvindefigur af udskåret patineret træ. Baulé, Elfenbenskysten. H. 28.
Proveniens: Ex. Gammel privatsamling.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud