12118/205
Samling af seks årskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. Årgang 1975–1980. Georg Jensen. I æsker. (6)
1975 mangler den skriftlige information.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
29 bud