2414/897
Dansk Design
Et par væglamper af forkromet metal. Cylinderformet skærm af akryl. H. 40. D. 25. (2) D4
Proveniens: Skjern Bank
Almindelig brugspatina. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Vurdering
Hammerslag