2414/​897

Dansk Design

Et par væglamper af forkromet metal. Cylinderformet skærm af akryl. H. 40. D. 25. (2) D4

Proveniens: Skjern Bank

Almindelig brugspatina. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 2. april 2024

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK