2031/68
Et par stole af guldstafferet egetræ, udskåret med musling og bladværk. Barokform. 20. årh. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag