12118/29
Sæt på 18 italienske stole af poleret og udskåret nøddetræ. Stammer fra Milano, ca. 1880. (18)
Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag