2009/261
Et par stager af sterlingsølv, hver med to lysarme i stiliseret design. L. Berth. Vægt 780 g. H. 15 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag