899/736
Antikt Heriz tæppe, Persien. Klassisk stiliseret medaljondesign. 20. årh.s begyndelse. 370×315.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: carpets@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper, sølv, porcelæn og glas, 4. december 2020
Vurdering
Hammerslag