2116/622
Claus Carstensen (f. Sønderborg 1957)
Fem kompositioner. Sign. Carstensen, E.A. Litografier i farver. Bladstørrelser 49×37. Uindrammet. (5)
Proveniens: Jytte og Jarl Borgens samling, København.
Original stand.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Vurdering
Hammerslag
39 bud