Sonja Ferlov Mancoba (f. København 1911, d. Paris 1984)
Uden titel. Sign. SM 68, 13/75. Litografi i farver. Bladstørrelse 45×34. Uindrammet.
Bemærk venligst skærekant i bladets venstre side. Se venligst fotos eller kontakt afdelingen for yderligere information.
893137 | ||
1064805 | ||
1070694 | ||
843907 |