872/880
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Uden titel. Sign. på bagsiden PK 08 med dedikation. Olie på lærred. 90×30. Uindrammet.
Malerier og skulpturer, 6. juni 2017
Vurdering
Hammerslag