1405/812
Dansk design
“Trip Trap”. Fire borde af teak med tilhørende plader af plexiglas. Messingskilt fra “Trip Trap Denmark”. H. 70. L. 60. B. 60. (4)
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte løse lister under gitterplade.
Moderne kunst og design, 28. januar 2014
Vurdering
Hammerslag