1405/​812

Dansk design

“Trip Trap”. Fire borde af teak med tilhørende plader af plexiglas. Messingskilt fra “Trip Trap Denmark”. H. 70. L. 60. B. 60. (4)

Dette emne handles i fuldmoms

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte løse lister under gitterplade.

Moderne kunst og design, 28. januar 2014

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
1.000 DKK