2434/​884

Dansk design

Sæt på tre loftlamper med skærme af opalglas. 1960'erne. H. 33. Diam. 38. (3)

Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Mindre afslag på kanter. Større afslag på en lampe (skjult ved montage)

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?