2044/620
Helge Ernst (f. København 1916, d. Grevinge 1991)
“Billede”. Sign. H. Ernst. Olie på plade. 109×85.
Original stand.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag