2441/9003
Et par store franske lampetter af forgyldt broze, hver med tre lysarme monteret til el. Louis XVI form, 19. årh. H. 57. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
The classic interior sale, 7. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag
30 bud