2441/​9004

Et par kandelabre af forgyldt og patineret bronze i Clodion stil med faun og nymfe, baser af hvid marmor. 19. årh. H. 51 cm. (2)

Aldersrelaterede spor.

I Lyngby
Vur­dering

10.000–15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?