2024/14
Arkivskab af egetræ, front med fire skuffer med arkivindretning, greb af patineret jern. Ca. 1900. H. 152. B. 42. D. 66.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre finerskader.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020
Vurdering
Hammerslag