12118/89
Georg Jensen (d. 1935)
Tolv lysholdere af forgyldt metal. I originale æsker. Udført hos Georg Jensen. (12)
Fremstår med minimale alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag