2049/585
Poul S. Nielsen (f. Helsingør 1920, d. 1998)
Kvinde ammer barn. Sign. monogram. Olie på lærred. 80×70.
Nogle enkelte minimale overfladepletter.
Moderne kunst og design, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud