866/929
Andreas Golder (f. Ekaterinenburg, Rusland 1979, fra 1989 bosat i Tyskland)
“Paul Anders”. Sign. på bagsiden Golder, Berlin 2010 samt betitlet. Olie på lærred med påklistret cigaret. 50×40. Uindrammet.
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag