2032/77
Semiantik Konagend tæppe, Kaukasus. Sjælden størrelse. 20. årh.s begyndelse. 80×100.
Slidte/manglende frynser. Pletvis let slitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag