2433/71
Svensk senempire spejl og konsol af mahogni med beslag af forgyldt bronze. Karl Johan stil, 19. årh.s midte. Spejl H. 165. B. 83. Konsol H. 78. B. 81. D. 46. (2)
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Plade med revne.
Vurdering