2138/59
Fransk bureau plat af nøddetræ med lister og beslag af bronze, senere plade af grønmalet træ. Louis XVI form, 20. årh. H. 77. L. 135. D. 75.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Senere top af grønmalet træ.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud