873/971
Marco Evaristti (f. Chile 1963, bosat i Danmark)
Seks ubetitlede fotografier. Signeret Marco Evaristti 1/12 på forsiderne. Digitale c-prints. Uindrammet. 29×29 cm. (6)
Proveniens: Galleri Dam, København.
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag