12127/127
Laurits Larsen (f. København 1898, d. 1988)
Opstilling. Sign. Laur. Larsen. Olie på lærred. 70×80. Rammemål 76×86. Indrammet.
Mindre krakeleringer.
Kunst, antikviteter & design, 8. juli 2021
Vurdering
Hammerslag