2125/​606

Georges Braque, efter (f. Argenteuil 1882, d. Paris 1963)

Udstillingsplakat - Braque Graveur. Tryksign. GB. Litografisk plakat i farver. Lysmål 70×50.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Moderne kunst og design, 22. juni 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag