2125/606
Georges Braque, efter (f. Argenteuil 1882, d. Paris 1963)
Udstillingsplakat - Braque Graveur. Tryksign. GB. Litografisk plakat i farver. Lysmål 70×50.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag