Meissen opsats af porcelæn, dekoreret i farver og med bronzemontering, stamme støbt i form af børn med draperier. Tyskland, 19. årh. H. 41. L. 20.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Brændingsrevner. Mindre afslag. Reparationer.
10 bud
914456 (Autobud) | ||
829887 | ||
914456 | ||
895078 (Autobud) | ||
914456 | ||
895078 (Autobud) | ||
914456 | ||
895078 (Autobud) | ||
1105329 | ||
895078 |