2439/157
Carl Baagøe (f. København 1829, d. Snekkersten 1902)
Sejlskibe i høj sø. Sign. Carl Baagøe 1868. Olie på papir monteret på lærred. 20,5×31,5.
Let overfladerensning anbefales.
Vurdering
Hammerslag
846261 | ||
1140788 (Autobud) | ||
846261 | ||
1140788 (Autobud) | ||
846261 | ||
1140788 |