2432/12
Et par stager af patineret messingblik, drevet og punslet med bladværk, snoede stammer på hvælvede, ottekantede fodstykker. Barokform. 19. årh. H. 24. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag