2437/​47

Stor rund plade af hvid Carerra marmor. 20. årh. H. 5. Diam. 180.

Dette emne handles i fuldmoms

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?