1948/387
Tre større og mindre kedler af kobber. 19. årh. H. ekskl. hanke 17–25. (3)
Reparationer. Buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019
Vurdering
Hammerslag