2447/​32

Fransk trumeau spejl af bemalet træ med skæring af forgyldt træ, oliemaleri med rokokoscene over spejlet. Rokoko form, 19. årh. H. 278. B. 115.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger. Løse pyntelister.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

2.600 DKK

13 bud

1167084 2.600 DKK
86464 (Autobud) 2.500 DKK
1167084 2.500 DKK
86464 (Autobud) 2.100 DKK
1167084 2.000 DKK
86464 (Autobud) 1.650 DKK
1167084 1.600 DKK
86464 (Autobud) 1.250 DKK
1167084 1.200 DKK
86464 1.150 DKK
1167084 1.100 DKK
86464 1.050 DKK
1167084 1.000 DKK