2447/32
Fransk trumeau spejl af bemalet træ med skæring af forgyldt træ, oliemaleri med rokokoscene over spejlet. Rokoko form, 19. årh. H. 278. B. 115.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger. Løse pyntelister.
Vurdering