2049/887
Hans Voigt Steffensen (f. København 1941)
“Ballerina”. Sign. H. Voigt Steffensen 87, 40/125. Litografi i farver. Lysmål 49×38,5.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud