12137/​133

Johannes Meyer Andersen (f. Skovshoved 1918, d. Ordrup 2005)

Hestekærre og personer ved stranden. Sign. Joh. Meyer 1945. Olie på lærred. Rammemål 75×110.

Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

550 DKK
500 DKK