Foto endnu ikke klar
893/299
Fransk lysekrone af forgyldt bronze med fem lysarme monteret med el. Rokoko form, 19. årh.s anden halvdel. H. 68. Diam. 43.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020
Vurdering
Hammerslag