2125/32
Et sæt på fire kinesiske indskudsborde af hardwood, rigt udskåret med bambus, fugle og blomster. 20. årh. H. 66. B. 48. D. 36. (4)
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag