2142/7639
Walton Ford (f. New York 1960)
Komposition med abe i anledning af Rolling Stones' jubilæum. Sign. og nummeret Walton, 0622/1000. Litografi i farver. Bladstørrele 45 × 60. Uindrammet.
Enkelte håndteringsmærker langs kant.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag