2142/​7639

Walton Ford (f. New York 1960)

Komposition med abe i anledning af Rolling Stones' jubilæum. Sign. og nummeret Walton, 0622/1000. Litografi i farver. Bladstørrele 45 × 60. Uindrammet.

Enkelte håndteringsmærker langs kant.

Samtidskunst, 19. oktober 2021

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag

7.000 DKK

7.000 DKK