1908/77
Engelsk bord af guldstafferet rodtræ med roterbar stage og hylde. 20. årh. H. 70. Diam. 50.
Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 18. februar 2019
Vurdering
Hammerslag
Brugsslitage.